Ota yhteyttä

Yhteystiedot ja käyntiosoite

AGI Media AB
Altonagatan 5
211 38 Malmö

Talous / Myynti
Roni Hurskainen
Ad sales – Finland
+358 44 752 0320
roni.hurskainen@saarsalo.fi
Roni 2023
Maria Turppa
Ad sales - Finland
+358 44 981 8239
maria.turppa@saarsalo.fi
Maria Turppa - 366x512-grey
Madeleine Pålsson
CFO
+46 733 10 29 98
ekonomi@agi.se
Madeleine-2023-red (1)
Daniel Wahlgren
COO / Sales
+46 763 17 80 91
daniel.wahlgren@agi.se
daniel
Toimitus
Terhi Varonen
Editor - Finland
+358 45 853 0679
terhi.varonen@pakkaus.com
Terhi 2023
Johanna Nikunen
Editor - Finland
+358 50 3143 562
johanna.nikunen@pakkaus.com
Johanna 2023
Bo Wallteg
Editor - Sweden
+46 703 20 71 63
bo.wallteg@agi.se
Bo 2023
Søren Winsløw
Editor - Denmark
+45 61 22 59 97
sw@agi.dk
soren
IT / Trafiikki
Christian Wallteg
Project Manager / Graphic Designer
+46 704 13 50 10
christian.wallteg@agi.se
Christian-web-2023
Emil Hammarström
IT / Traffic
emil.hammarstrom@agi.se
Emil-web-2023

Packnews-uutiskirje

Luetuimmat

WPO-24
Maailman parhaat pakkaukset palkittiin
Brunberg-Appelsiinisuukko-6-kpl.jpg
Uusi suukkomaku päivitetyssä pakkauksessa
Hyvää joulua ja onnellista uutta vuotta! (900 x 600 px) (85)
Mondi harkitsee DS Smithin ostamista
6679835-teamwork-achievement
Plastiroll, Westpak ja Flexipack yhdistyvät
antalis
Kreppipaperikiriste lavan ympärille
voner_mockup_1080x1080 (1)
Suomalainen menestysresepti -ohjelmassa suunniteltiin pakkauksia